Odborný portál pro starosty a zastupitele

DMO 2022

Setkejte se s námi na Dnech malých obcí


Vše důležité a zajímavé pro samosprávy pod jednou střechou. I tak by sa dala shrnout akce s názvem Den malých obcí, na které tím pádem nemůžeme chybět. Letos se bude konat již 55. ročník a to v datech 5.4. na výstavišti Flora v Olomouci a týden na to, 12.4., v O2 Universum v Praze.

Program Dnů malých obcí 2022

V programu letošního ročníku si každý najde své. Vlastní programové bloky tu budou mít, mimo jiné, hned 3 ministerstva. Konkrétně Ministerstvo financí, Ministerstvo pro místní rozvoj a Ministerstvo vnitra. Vystoupí i ředitel Státního fondu životního prostředí.

Pro zástupce samosprávních celků je však atraktivní částí interakce s vystavovateli, kteří prezentují své služby obcím. Mezi nimi samozřejmě nebude chybět ani náš stánek, tedy stánek Moderní radnice.

54. ročník DMO, zdroj: DMO

Zveme vás do našeho stánku!

Rádi bychom vás všechny srdečně pozvali na malou zastávku u nás, kde můžeme probrat cokoliv, co vás zajímá. Náš stánek bude otevřený na obou výstavních akcích, tedy v Praze i v Olomouci. Doufáme, že se vám alespoň jedno datum hodí do kalendáře a velmi se těšíme na osobní setkání s vámi.

Stánek Moderní radnice

V našem stánku bude tým Moderní radnice prezentovat automatického informačního asistenta. Tento moderní nástroj, také zvaný “chatbot”, představuje výrazné vylepšení v rámci komunikace s občany. Přináší radnicím časovou úsporu, protože pracuje neustále. Ať už se občan rozhodne hledat informace ve všední den ráno či v noci o víkendu, náš automatický informační asistent na něj bude čekat. A to jak na webu, tak v mobilních zařízeních. Implementace našeho asistenta přitom vůbec není složitá. Nevyžaduje žádné registrace, stahování ani instalace. Dokáže hledající navést přesně na kýžené informace a to naprosto jednoduše a rychle. Samostatně totiž umí řešit téměř 70 témat. Mezi nimi ztrátu či odcizení občanského průkazu, žádosti o koncesi nebo žádost o výstavbu jímky. Radnici tak ulehčí od nálože práce a občanovi ušetří čas díky svým okamžitým odpovědím.

Získejte s námi spokojené občany zlepšením komunikace vaší samosprávy.

Jan Ružička, jednatel

Kromě samostatného vyřízení dotazů umí náš asistent ale pomoci samosprávám i jinak. Pamatuje si totiž, na co se občané ptají. Své znalosti poté přetaví do přehledného reportu, který představuje cenné informace. Samosprávy se totiž dozví, co jejich občany skutečně zajímá. Tím může poskytnou zajímavé tipy, kam směřovat svou pozornost a ještě více tak přispět spokojenosti obyvatel. O tomto reportu se můžete dozvědět více podrobností v našem článku.

Zaujal vás článek?

Aby vám neunikly další články či novinky, sledujte naše sociální sítě. Jsme na Facebooku a LinkedIn. Pokud byste se rádi dozvěděli podrobnosti o našem automatickém informačním asistentovi, neváhejte vyplnit náš nezávazný formulář. Přes něj se domluvíme na nezávazném webináři zdarma, kde se dozvíte vše, co by vás mohlo zajímat. Těšíme se, že se nám ozvete!

Jan Ružička

Jednatel ve firmě šéfbot s.r.o.

Firma šéfbot se zabývá tvorbou komunikačního nástroje chatbot. Mezi stovky jejich klientů patří mimo jiné také ty největší tuzemské organizace. Snaží se chatboty dělat tak, aby vždy byli orientováni na výsledek, byli chytří a přinesli návštěvníkům webových stránek přidanou hodnotu, protože náš cíl je stejný – spokojený uživatel.

Jste starosta nebo zastupitel? Rádi vám s tímto tématem pomůžeme!