Odborný portál pro starosty a zastupitele

webové stránky a digitalizace

Webové stránky a digitalizace


Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Co můžeme pro vaši obec udělat? Můžeme připravit nový web, který vám vyřeší spoustu problémů – např. úřední desku, zákonné náležitosti, SMS rozhlas a mnoho dalšího. To vše může být uděláno rychle během 1 měsíce. Pojďme spolu ukázat jak je vaše obec krásná!

Jednoduché ovládání obsahu

Když potřebujete vyhlásit termín zasedání zastupitelstva nebo jen zveřejnit fotky z hasičského bálu, můžete to udělat jednoduše a rychle sami z pohodlí domova – není to žádná věda a zvládne to každý. Náš redakční systém je vám k dispozici kdykoli potřebujete.

Přehledné a moderní grafické zpracování

Pojďme spolu ukázat jak krásná je Vaše obec. Grafické ztvárnění webu, které pomáhá návštěvníkovi se rychle a snadno zorientovat, je s námi samozřejmostí.

Web funkční pro různá zařízení

Dnes velká část lidí hledá informace na mobilech/tabletech a dalších zařízeních, které nejsou jen klasické stolní PC. Proto webové stránky by měly umět podporovat všechny typy zařízení s maximálním důrazem na uživatelský komfort při jejich používání. A když potřebujete rychle a jednoduše oslovit občany, tak jim můžete napsat SMS rozhlasem všem registrovaným najednou.

Zákonné nároky

Stát klade na obce celou řadu požadavků na soulad s platnou legislativou. Nemusíte vědět vše, nechte to na nás. Vyřešíme za vás třeba nezbytnou přístupnost webu nebo cookies a ochranu osobních údajů (GDPR). Jednoduše a bez starostí v našem redakčním systému.

Bezpečnost

V době sílících hrozeb na internetu je bezpečnost informací u veřejných institucí velmi důležitá. Nejde jen o reputaci obce, že neběží web, ale i o vaše historická data, o která nechcete v žádném případě přijít. Proto je dobré mít moderní, aktualizované a zabezpečené webové řešení včetně pravidelné zálohy. To vše s námi můžete mít.

Podpora

Je důležité se moci spolehnout, že máte k dispozici pomoc, když je Vám zapotřebí.  S námi máte vyřešenou kompletní škálu IT služeb od hostingu, technickou podporu a aktualizaci všech nezbytných záležitostí po celou dobu provozu Vašeho webu. Nemusíte tomu rozumět, stačí nám napsat nebo zavolat.

Jaké služby vám nabízíme my?

Vývoj dostupných webů pro obce

Pro naše klienty z oblasti veřejné samosprávy nabízíme kompletní řešení webu. Jednoduše a rychle můžete vyřešit web, úřední desku, fotky z kulturních akcí nebo SMS rozhlas. Bezpečnost, hosting, aktualizace a plnění zákonných požadavků – to vše na jednom místě.

Příprava komunikace obce na internetu

Potřebujete zviditelnit Vaši obec za účelem zvýšení turistického ruchu? Pojďme se společně podívat co na internetu můžete pro Vaši obec udělat.

Vizuály, animace, video a texty

Pro naše klienty umíme realizovat širokou škálu služeb v oblasti kreativy. Ať se již jedná o přípravu bannerů a internetové grafiky pro vaši kampaň, nebo psaní článků pro váš web – jsme tu pro vás.

Analýza přístupnosti webu

Našim klientům nabízíme možnost posoudit stávající webové řešení a navrhnout kroky k jeho zlepšení. Nemusíte nutně dělat nový web, stačí aktualizovat ten stávající. Společně se podíváme zda váš web splňuje zákonné nároky, zda je zabezpečený proti hrozbám z internetu či zda umožňuje uživatelům pohodlně zjistit informace z různých zařízení.ohli věnovat tomu nejdůležitějšímu – vašim zákazníkům.

Milan Průcha

Jednatel ve firmě PIXMAN s.r.o.

Firma PIXMAN se zabývá vývojem webových stránek a aplikací. Se svými 7 projektovými týmy se starají o blaho klientů z řad korporací a samospráv. Tvoří ucelené digitální prezentace s cílem 100 % dostupnosti pro čtenáře a maximálního komfortu pro správce obsahu.

Jste starosta nebo zastupitel? Rádi vám s tímto tématem pomůžeme!